Lotny Serwis Rowerowy

POSIADAM W OFERCIE ROWERY UŻYWANE W CENACH OD 300 ZŁ, NAJLEPIEJ PRZYJŚĆ I DOWIEDZIEĆ SIĘ W SERWISIE CO AKTUALNIE DOSTĘPNE.

SĄ ROWERY GÓRSKIE, MIEJSKIE/DAMSKIE/MĘSKIE, WSZYSTKIE SĄ PO PRZEGLĄDACH, GOTOWE DO JAZDY. ZAPRASZAM.

Sprzedam rower miejski elegant, rower robiony ręcznie od podstaw i wg własnego pomysłu, można zamówić podobny w dowolnych kolorach i dodatkach. rower wyposarzony jest w przerzutkę wewnętrzna 3 biegowa. rower dla Pań o wzroscie 165-180 cm. 

 

cena 1750pln.

Sprzedam rower Fixie, rower jest nowy, prosty w obsłudze- single speed lub ostre. Tania alternatywa dla używanego roweru, rower objęty jest roczna gwarancja, jest w pełni przygotowany do jazdy i cały wyregulowany i podokręcany. cena 850

Sprzedam nowy rower polskiej firmy Kands, rower jest pozakatalogowy, koła 28, rama M (165-178). rower jest lekki i szybki, (rama alu) Rok gwarancji. zapraszam do obejżenia. cena 1000. 

Sprzedam nowy rower, polskiej marki Kands, rower jest nowy rama alu o rozmiarze L (170-185). osprzęt shimano tourney. rower jest szybki i lekki, jest objęty roczną gwarancja. cena 1000zł. 

Rower Wagant, doskonała okazja do powrotu do czasów Prl, rower jest fabrycznie nowy, przebieg jakiś ma ale jest to ok 20/30 km przestał całe swoje dotychczasowe życie w garażu, ma też oryginalne białe siodełko niewidoczne na zdjęciach. Cena 600zł.

 Dodaj komentarz


Dodaj

© 2013-2019 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl